SZKOLENIASzkolenia ADR

https://edoradztwochemiczne.pl/wp-content/uploads/2020/07/inner_image_02.png

Umowa ADR oraz Ustawa o przewozie towarów niebezpiecznych definiują trzy rodzaje szkoleń pracowników w zależności od pełnionych przez nich funkcji w przedsiębiorstwie. Są to osoby zaangażowane w przewóz towarów niebezpiecznych (1.3 ADR), kierowcy wykonujący przewóz towarów niebezpiecznych w ilościach dla których wymagane jest oznakowanie pojazdu tablicami barwy pomarańczowej (8.2 ADR) oraz doradcy ADR (1.8 ADR).

Szkolenia ADR

Szkolenia ADR dla osób zaangażowanych w przewóz towarów niebezpiecznych podlegają pracownicy przedsiębiorstwa, których obowiązki związane są z przewozem towarów niebezpiecznych. Są to pracownicy, którzy pakują towary niebezpieczne, dokonują ich oznakowania, ładują lub rozładowują towary niebezpieczne. W grupie tej znajdują się również pracownicy zamawiający/zlecający transport takich towarów oraz kierowcy wykonujący przewóz towarów niebezpiecznych w ramach wyłączeń ilościowych przewidzianych w przepisach ADR.

Nasza oferta obejmuje przeprowadzenie szkoleń dla osób zaangażowanych w przewóz zgodnie z działem 1.3 ADR zarówno w naszym biurze w siedzibie Państwa firmy jak i w formie online.

Nie znalazłeś interesującego Cię tematu szkolenia? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy szkolenie zgodnie z potrzebami i obowiązkami twojej firmy, specjalnie dla Ciebie!

Szkolenia ADR
Szkolenia ADR
Nie znalazłeś interesującego Cię tematu?
Skontaktuj się z nami – pomożemy, wyjaśnimy!

  Administratorem danych osobowych jest firma Creative Factory, do której przynależy eDC z siedzibą w Łodzi przy ul.Milionowa 86, 92-334 Łódź. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez dział KONTAKT.

  Dane Firmy

  eDC
  eDoradztwoChemiczne.pl
  eDC jest własnością Creative Factory

  ul. Milionowa 86, 92-334 Łódź (Poland)
  NIP: 728-262-71-61

  ©eDoradztwoChemiczne.pl.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Witryna wdrożona przez BURNT // STUDIO

  ©eDoradztwoChemiczne.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Witryna wdrożona przez BURNT // STUDIO